Volikogu koosseis 2013-2017

 
valitud volikokku Sotsiaaldemokraatliku Erakonna nimekirjast:
 
1. Tarmo Leets - volikogu esimees, tarmo.leets@vasalemma.ee
2. Toivo Lambing - volikogu aseesimees, toivo.lambing@vasalemma.ee
3. Eda Arusoo - eda.arusoo@vasalemma.ee
4. Valeri Bagrov – valeri.bagrov@vasalemma.ee
5. Hannes Kasemaa – hannes.kasemaa@vasalemma.ee
6. Liis Neštšadim – liis.nestsadim@vasalemma.ee
7. Peeter Pere – peeter.pere@vasalemma.ee (volitused peatatud),
    asendusliige Raul Nurmoja - raul.nurmoja@gmail.com
8. Marina Pruel – marina.pruel@vasalemma.ee (volitused peatatud),
   
 asendusliige Hanno Merila - hannomerila@gmail.com 
 
valitud volikokku Eesti Keskerakonna nimekirjast:
 
1. Eduard Hmeljov – eduard.hmeljov@vasalemma.ee
2. Olga Kugal – olga.kugal@vasalemma.ee
3 Jelena Kurina – jelena.kurina@vasalemma.ee (volitused peatatud),
    asendusliige Meeli Malve - meelimalve@mail.ee
4. Sven Oder - sven.oder@vasalemma.ee  
5. Jelena Razdorskaja – jelena.razdorskaja@vasalemma.ee
 
valitud volikokku Eesti Reformierakonna nimekirjast:
 
1. Andrus Hallang – andrus.hallang@vasalemma.ee
2. Ena Soodla – ena.soodla@vasalemma.ee