Treeningud Vasalemma Seltsimajas


BODY TONING

Esmaspäeviti, kell 20.00-21.00 ja neljapäeviti, kell 20.00-21.00 BodyToning trenn Vasalemma seltsimajas 

Treener: Kristel Kahro, kes on õppinud Tallinna Ülikoolis kehakultuuri, läbinud kulturismi-ja fitnessitreeneri koolituse, litsenseeritud aeroobika-ning rühmatreeningute 3. taseme treener. Hetkel töötab põhikohaga Keila Tervisekeskuses nii personaal- kui ka aeroobikatreenerina. Aeroobikatreeningutest juhendab: bodytoning, fitjump, bosu, morningtone, crosscore ( alates jaanuar 2015 ka Kundalini jooga ).

Kaasa: treeningmatt või suurem rätik; vahetusjalatsid; võimaluse korral 2 hantlit (1-2kg) (hantleid saab iga kell teha 0,5l pudelitest, kuhu paned siis vastavalt oma soovile kas vett või liiva sisse).

Tasu: 5€ üks kord

Tunni ülesehitus:
BodyToning on tund, kus põhirõhk asetatud lihastreeningule. Tunni soojendusosas tehakse kergemaid liikumisi ning edasi järgneb lihastreening, kus erinevaid jõuharjutusi sooritades treenitakse lihasvastupidavust. Tund lõpeb venitusharjutustega, kus erilist tähelepanu pööratakse nende lihaste venitamisele, mis said tunnis suurema koormuse. Treeningtund on sobiv erineva treenitusega harrastajatele, kuna koormust saab igaüks vastavalt vajadusele reguleerida.