Vallavalitsuse hallatavad asutused

  • Vasalemma Põhikool - Vasalemma vald Lemmaru küla; tel 671 3443 (õpetajate tuba)
    E-post: kool@vask.edu.ee
    Kodulehekülg http://www.vask.edu.ee
    Direktor Siiri Kasemaa; tel 671 3335
  • Ämari Põhikool - Vasalemma vald Ämari alevik Lennu tn 18; tel 671 3439 
    E-post: kool@amari.edu.ee 
    Kodulehekülg http://www.amari.edu.ee
    Direktor Kaja Sirel; tel 671 3439
  • Vasalemma Lasteaed "Sajajalgne"- Vasalemma alevik Tööstuse tn 3; tel 671 3490
    E-post: tiiu@vasalemma.ee  Direktor Tiiu Aasrand; tel 671 3490
  • Rummu Lasteaed "Lepatriinu" - Vasalemma vald Rummu alevik Aia tn 9a; tel 607 1240 
    E-post: signe@vasalemma.ee
    Direktor Signe Vaikla; tel 607 1240, 5347 5725 
  • Vasalemma Valla Huvikeskus - Vasalemma alevik Ranna tee 8; tel 5557 8788
    E-post: mari@vasalemma.ee
    Juhataja Mari Tomp
  • Vasalemma Külaraamatukogu - Vasalemma alevik Ranna tee 9 III korrus; tel 671 3442 
    E-post: mallis@vasalemma.ee
    Juhataja Mallis Rank; tel 671 3442 
  • Rummu Külaraamatukogu - Vasalemma vald Rummu alevik Kooli tn 1; tel 607 1246 
    E-post: eleonora@vasalemma.ee
    Juhataja  Eleonora Eriks; tel 607 1246 
  • Vasalemma Kunstide Kool - Vasalemma vald Rummu alevik Aia tn 5; tel 5192 4275
    E-post: tiia@vasalemma.ee
    Direktor Tiia Soosalu; tel 514 6815
  • Vasalemma Valla Päevakeskus - Vasalemma vald Rummu alevik Sireli tn 14; tel 607 1146 
    E-post: annely.padrik@vasalemma.ee 
    Juhataja: Anne-Ly Padrik; tel 607 1146, 5844 0545